° Reklamy jedině sem! (kromě SBének)
° Objednávka grafiky ZDE!
° Konkurz na nábor nových spoluadminů ZDE!
°Administrátorská kniha ZDE!

Jess - Přečíst admin knihu ;)

Win in lottery - 2. díl

10. září 2011 v 21:04 | Melinka |  Win in lottery
Tak a máme tu další Win in lottery. Po dlouhé době, já vím, ale prostě...no, nechtělo se mi:D Ale tady máte 2. díl

V minulém díle:
Musela jsem se zasmát. Ale pak jsem se zamyslela a v duchu si řekla, přece to nebylo zas tak hrozné, nebo jo? Doumala jsem nad tím a mezitím jsem šla do své kanceláře. Pořád jsem to nemohla vypustit z hlavy. Přemýšlela jsem a přemýšlela, ale náhle mě z toho vyrušil křik. Byla to Ema Witrichová, moje šéfka.

"Lillian Ardonsová!" "Ó jé, to nemůžu mít alespoň chvíli klidu?" Musela jsem říct nahlas. Moje šéfka je taková, no, jak bych to řekla. Lillian tohle, Lillian tamto! No prostě, už mě to unavuje.

"Ale copak copak Ardonsová?! Nelíbí se vám snad práce?" Vyhrkla na mě. Je pořád stejná. nikdy se nezmění. "Ne, ne, jsem naprosto spokojená." Odpověděla jsem rychle, protože bála jsem se jen jediného: vyhazov. Kdyby mě Witrichová propustila, neměla bych ani svůj byt v paneláku, a neměla bych peníze a práci a...Styling pro mě jednoduše znamená život.

"To máte štěstí. Právě jsem mluvila s Lolou Belle, světoznámou celebritou. Chtěla by vám dát pár rad ohledně stylingu. Najdete ji v přízemí, salón číslo 2." "Lola Belle? Ta, Lola Belle?" Nemohla jsem uvěřit vlastním uším. Co to právě ta Witrichová řekla? "Ano ano, také jsem tomu nemohla uvěřit." "ÁÁÁÁÁÁ" pištěla jsem jako blbec a spěchala do přízemí za TOU Lolou Belle.


V PŘÍZEMÍ

"...takže kdybys potřebovala ještě něco, jen mi zavolej." Dokončila rozhovor Lola a podala mi vizitku. Hned poté odešla. Páni, nikdy bych nevěřila, že si budeme rozumět, máme toho tolik společného! "Wooow" protáhla jsem, když jsem se podívala na tu kartičku. Bylo tam napsáno:

Lola Belle
Telefon: 538 666 321
Simbook: Lolinka Lol Belle
E-mail: nejvetsicelebritavsechdob@simák.cz

A u toho bylo plno srdíček. Chvíli jsem zírala na její email. když jste to přečetli normálně, stálo tam: Největší celebrita všech dob. Téda, ta si ale věří!

VEČER

Už byl konečně večer. Bolely mě nohy z neustálého chození na podpatcích. Už jsem se těšila domů, protože od včerejška jsem nic nejedla. "No páni, v břiše mi hraje orchestr!" Bylo to pro mě utrpení. Jela jsem metrem, tak jako každý den.

Mám to ale štěstí! Zrovna, kdzž jsem vycházela z metra, zastavil se tam pojízdný bufet. Byla jsem štěstím bez sebe. "Doufám, že tam budou mít jídlo!" Ano, já vím, byla to hloupá otázka, ale v tu chvíli jsem nedokázala na nic jiného myslet a znova jsem se podívala na mé břicho.

Úplně jsem zapoměla na mé bolavé nohy a rozběhla se k vozidlu. "Máte tady hamburger?" "Jistěže, bude to...počkat, nejste vy Lillian Ardonsová?" "Ale odkud mě znáte?" "Hahaha! Ví o vás celé město! Prý jste nejlepší přítelkyně Loly Belle!" Počkat počkat, musím si to ujasnit. To, že o mě Lola řekla? Neznáme se ani dva dny a už jsme nejlepší přítelkyně? No páni! "Ehm slečno?" probral mě z mého snění prodavač. "Pokud si budete přát ten hamburger, bude to stát...no, se slevou 7 simoleonů prosím." Podala jsem mu peníze a šla si sednout na lavičku. Miluji svou práci!

Tolik mi to chutnalo! Chutnal mi celý den. Zná mě celé město, jsem nejlepší přítelkyní Loly Belle, dostávám slevy, mám báječnou práci. No co víc si mohu ještě přát? Celou dobu jsem se usmívala.

Jak jsem tak seděla, koukala jsem přímo do takového...jak bych to nazvala, no prostě do vody. Byl to roztomilý vodopád. Když jsem to skoro dojedla, bylo mi líto, že jsem tady nikdy nebyla. Je to tu tak krásné! Kéž bych si ten vodopád mohla vzít sebou domů. Domů. Zamyslela jsem se. Mám já to vůbec domov? Je to jen takový malý malinký byteček. A ještě k tomu pracovní. Přála bych si, mít vlastní rodinný dům a rodinu. V tu chvíli mě šíleně začaly bolet nohy. Tak jsem vyrazila, ne domů, ale do svého pracovního bytečku...

-

No, takže doufám že se líbilo.

Co udělá Lily?
Splní se někdy její sen?
Co myslíte, že je simbook?
Prosím komentáře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaktusek Kaktusek | Web | 11. září 2011 v 8:48 | Reagovat

1.Bude se snažit někoho sbalit? :D
2.Určitě
3.Já to vím, ale nebudu prozrazovat že Meli? :))
PS:Suuper dílek :))

2 Melinka Melinka | Web | 11. září 2011 v 8:55 | Reagovat

[1]: Jasně že víš ;) vždyť jsi to vymyslela, akorát ve dvojce, no ne? :-D

3 melka-thesims3.blog.cz (Kaktusek) melka-thesims3.blog.cz (Kaktusek) | Web | 11. září 2011 v 10:41 | Reagovat

[2]: jasné :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama